Ona

Próbuję już kolejny raz napisać posta. Wszystko co od kilku dni piszę jest słabe. Może zawsze jest słabe, ale niektóre poprzednie posty lubię. Od kilku dni żadnego, a że nie są w zgodzie ze mną to nie publikuję.

Podobnie mam, gdy gram w szachy na internetowej platformie. Gra idzie super, kilka wygranych, kilka przegranych. Nie chodzi o zwycięstwa, tylko jakość. Nagle wszystko się sypie i na szachownicy nie widzę nic. Przestaję grać na kilka dni.

Podobnie mam w kuchni. Czasem mi po prostu nie idzie, wyrzucam sobie, że zmarnowałem jedzenie i nie da się go zjeść. Wyrzucam sobie, wyrzucam do śmietnika, trudno.

Podobnie mam z samochodem, gdy próbuję coś naprawić, wymienić. Czasem udaje mu się, mimo że jest trudno. Są jednak sytuacje z którymi nie umiem sobie poradzić. Jeżdżę, silnik się nie dogrzewa, trudno.

Podobnie mam w relacjach i w życiu. Czasem mam odczucie że po prostu mi nie idzie. Jednak tutaj nie nie jest tak łatwo powiedzieć trudno. Zdarza mi się, nawet nierzadko, tak powiedzieć. Wtedy cieszę się, że jesteśmy razem, gdy mnie reanimujesz, rozumiesz, jesteś przy mnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s